Seznamovací let – 1900,-


tento vyhlídkový let je pro Vás,  kteří chcete vyzkoušet jaké to je….. letět, cítít proudění vzduchu a nemít nic pod nohama. Vám, kteří váháte, jaký let si vybrat můžeme doporučit “Seznamovací tandemový let”, který je možno si po domluvě s pilotem prodloužit, či změnit na termický tandemový let.

Cena seznamovacího tandemového letu je 1900,- Kč a kromě vlastního letu zahrnuje pojištění pasažéra, poplatky za startovací plochu a zapůjčení potřebné výbavy.

Tandemový let trvá 5-10 minut v závislosti na meterologických podmínkách.

Létáme v Beskydech na kopci Javorový vrch u Třince či na Ondřejníku – Skalce.

Co s sebou?

  • pevnou kotníkovou obuv
  • dlouhé kalhoty
  • větru odolnou bundu
  • brýle proti slunci

Jak to probíhá?

Nejprve probíha příprava k tandemovému letu, která zahrnuje nastavení postroje (sedačky) pasažéra a instruktáž. Bude vám vysvětleno jak probíhá start, vlastní let a přistání. Následně Vás pilot připoutá k padáku, připne přilbu, jestě jednou zkontroluje upevnění vsech popruhů pasažérské sedačky. Pak následuje krátký rozběh z kopce a letíte 🙂 Během letu vy sedíte vpředu v pasažérské sedačce a pilot ve své pilotní sedačce za vámi. Přistání tandemového padáku je jednoduché a může se uskutečnit dvěma způsoby. Na nohy, kdy jen dokročíte na zem nebo do skluzu na zadek, podobně jako při tandemovém seskoku z letadla.