Javorový

Pro tandemové lety nejlepší terén. Záměrně první v pořadí.  Kopec s vyhlídkou na Třinec s převýšením přes 470 metrů s obrovským místem pro start i přistání má dvě startovací plochy. Jedna orientovaná na sever a druhá na západ. Na kopec vede lanovka a pak se musi asi 8 minut pešky na místo startu.

Kde se potkáme? … dle domluvy


Skalka-Ondřejník

Jihozápadní terén s převýšením 440 metrů. Na kopec se lze dostat buď pěšky či vývozem od přistávací plochy přímo na start.

Kde se potkáme? … dle domluvy


Straník u Žiliny

Slovenský terén orientováný jižním směrem a převýšením 390 metrů. Na kopec se lze dostat buď pěšky ze sedla (asi 15 minut chůze), kde se da zaparkovat či vývozem od přistávací plochy přímo na start.

Kde se potkáme? … dle domluvyv


Velký Javorník

Severovýchodně orientovaný terén u Frenštátu pod Radhoštěm s převýšením 430 metrů s dostačující startovací plochou a prostorným přistáním. Na kopec se lze dostat buď pěšky či vývozem od přistávačky a z parkoviště u fotbalového hřiště ve Veřovicích.

Kde se potkáme? … dle domluvy


Červený Kámen

Severně orientovaný terén v Kopřivnici s převýšením 340 metrů, se strmou startovací plochou http://www.mapy.cz/s/4g1E, dlouhým hřebenem a nádherným výhledem na Kopřivnici a Štramberk. Na kopec se lze dostat buď pěšky či vývozem od koupaliště do Janíkového Sedla odtud pak asi 20 minut pěšky na vrchol kopce místa startu. Na tandemové lety moc nevyužíváme právě pro malé převýšení.

Kde se potkáme?