Extra let včetně videa a SD karty – 3500,-

Čím je ten let Extra, když se jmenuje „Extra“? Tento let je Extra, protože je přímo pro Vás. Jste milovník adrenalinu anebo se „nebudeme pouštět do žádných větších akcí“ a užijeme si kliďounké plachtění vzduchem s výhledy na panoramata našich hor? Anebo od všeho něco? Namícháme Vám zažitkový koktejl, dle vašich představ tak, jak to cítíte, tak, jak si řeknete. Během letu vám pilot ukáže, jak se ovládá padák a rád odpoví na vaše otázky. V ceně letu je i videozáznam zahrnující i 32GB MicroSD paměťovou kartu, na které si zážitky z Vašeho letu odnesete ihned po přistání.

Cena Extra tandemového letu je 3500,- Kč a kromě vlastního letu  zahrnuje i pojištění pasažéra, poplatky za startovací plochu, zapůjčení potřebné výbavy, videozáznam na GoPro kameru a 32GB MicroSD paměťovou kartu

Tandemový let Extra trvá 5-20 minut a v závislosti na meterologických podmínkách poltíme na maximální dobu letu.

Létáme v Beskydech na kopci Velký Javorník, Javorový vrch u Třince a Ondřejník.

Co s sebou?

  • pevnou kotníkovou obuv
  • dlouhé kalhoty
  • větru odolnou bundu
  • brýle proti slunci

Jak to probíhá?

Nejprve probíha příprava k tandemovému letu, která zahrnuje nastavení postroje (sedačky) pasažéra a instruktáž. Bude vám vysvětleno jak probíhá start, vlastní let a přistání. Pak si vyzkoušíte vlastní start, kde vám pilot tahem za postroj simuluje chování paraglidu při startu při dané síle a směru větru. Následně Vás pilot připoutá k padáku, připne přilbu, jestě jednou zkontroluje upevnění vsech popruhů pasažérské sedačky. Pak následuje krátký rozběh z kopce a letíte. Během vyhlídkového letu vy sedíte vpředu v pasažérské sedačce a pilot ve své pilotní sedačce za vámi. Přistání tandemového padáku je jednoduché a může se uskutečnit dvěma způsoby. Na nohy, kdy jen dokročíte na zem nebo do skluzu na zadek, podobně jako při tandemovém seskoku z letadla.

tandem paragliding